BELLA SLIM
94,71 € 530,13 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BELLA SLIM |
|---|---|
| Príkon | 20W, 38W, 48W, 60W |
| Svetelný tok | 1400lm, 2660lm, 3360lm, 4200lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K – 4000K, 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1200 mA, 1300 mA, 1500 mA, 2x 750 mA, 500 mA, 950 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d280x60 mm, d480x60 mm, d580x60 mm, d780x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d280 mm, d480 mm, d580 mm, d780 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Rozmery balenia | 320x320x70 mm, 520x520x85 mm, 620x620x90 mm, 820x820x86 mm, 820x820x88 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 8025, 9003, 9017 |
| Objem | 0.007168, 0.022984, 0.034596, 0.057826, 0.059171 |
| Farba | |
| Model | 28, 48, 58, 78 |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.