BELLA SLIM P-Z
196,80 € 691,26 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BELLA SLIM |
|---|---|
| Príkon | 38W, 48W, 80W, 60W |
| Svetelný tok | 2660lm, 3360lm, 4200lm, 5600lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K – 4000K, 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1200 mA, 1300 mA, 1500 mA, 2x 750 mA, 2 x 950 mA, 950 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d480x35 mm, d580x35 mm, d780x35 mm, d980x35 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d480 mm, d580 mm, d780 mm, d980 mm |
| Výška svietidla | 35 mm |
| Rozmery balenia | 520x520x95 mm, 820x820x95 mm, 1050x1050x100 mm, 630x630x100 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.025688, 0.063878, 0.03969, 0.11025 |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 8025, 9003, 9017 |
| Dĺžka závesu | 2500 mm |
| Farba | |
| Model | 48, 58, 78, 98 |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.