MILO
152,52 € 416,97 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MILO |
|---|---|
| Príkon | 30W, 60W |
| Svetelný tok | 2010lm, 4000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1400 mA, 2x 750 mA, 950 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 67lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 400x400x80 mm, 600x600x80 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 600 mm, 400 mm |
| Výška svietidla | 80 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 460x460x120 mm, 660x660x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.025392, 0.052272 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Šírka svietidla | 400 mm, 600 mm |
| Farba | |
| Model | 40, 60 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.