ROLO
67,65 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROLO |
|---|---|
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 420lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | AC LED no driver |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | d107x36 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d107 mm |
| Výška svietidla | 36 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 150x150x90 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.002025 |
| Značka | |
| RAL | 7024, 9016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.