SIMA II
120,54 € 231,24 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SIMA II |
|---|---|
| Príkon | 27-36W, 36W, 39-50W, 50W |
| Svetelný tok | 3375-4500lm, 4500lm, 4875-6250lm, 6250lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 80° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1050 mA, 1200 mA, 750-1000 mA, 950-1200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 125lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | AL |
| Rozmery svietidla | 1200x180x56 mm, 1500x180x56 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm, 1500 mm |
| Výška svietidla | 56 mm |
| Rozmery balenia | 1220x215x90 mm, 1520x215x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.023607, 0.029412 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 180 mm |
| Farba | |
| Model | 120 27-40W 3000K/3500K/4000K, 120 DALI/PUSH 40W 3000K/3500K/4000K, 120 TRIAC 40W 3000K/3500K/4000K, 150 39-50W 3000K/3500K/4000K, 150 DALI/PUSH 50W 3000K/3500K/4000K, 150 TRIAC 50W 3000K/3500K/4000K |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.