MIRA
123,00 € 161,13 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MIRA |
|---|---|
| Príkon | 18W, 9-18W |
| Svetelný tok | 1850lm, 750-1850lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 230-450 mA, 450 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 103lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d250x58 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d250 mm |
| Výška svietidla | 58 mm |
| Počet v balení | 10, 1 |
| Rozmery balenia | 300x300x85 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00765 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.