LEO II
55,35 € 59,04 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LEO |
|---|---|
| Príkon | 40W |
| Svetelný tok | 4400lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/5700K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 66 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1260x70x57 mm, 1330x70x57 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1260 mm, 1330 mm |
| Výška svietidla | 57 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 1400x75x60 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.0063 |
| Značka | |
| RAL | 7047 |
| Šírka svietidla | 70 mm |
| Farba | |
| Model | 120 40W 3000K/4000K/5700K, 120 LK 40W 3000K/4000K/5700K |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.