KAPA ON
88,56 € 148,83 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | KAPA ON |
|---|---|
| Príkon | 12W, 25W |
| Svetelný tok | 1350lm, 2825lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 320 mA, 600 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 113lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d145x95 mm, d190x95 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d145 mm, d190 mm |
| Výška svietidla | 95 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 160x160x90+175x175x120 mm, 220x220x90+220x220x120 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.005979, 0.010164 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Farba | |
| Model | 14, 19 |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.