MAG DRIVER 100, B DALI THROUGH WIRING 100W
79,95 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG TRACK |
|---|---|
| Príkon | 100W |
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 298x16x19 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 298 mm |
| Šírka svietidla | 16 mm |
| Výška svietidla | 19 mm |
| Počet v balení | 50 |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000269 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.