STATIC
45,51 € 78,72 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | STATIC |
|---|---|
| Príkon | 7W |
| Svetelný tok | 550lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 180° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 79lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | d92x40 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d92 mm |
| Výška svietidla | 40 mm |
| Montážny otvor | 80 mm |
| Počet v balení | 30, 1 |
| Rozmery balenia | 110x110x65 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000787 |
| Značka | |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.