SAFE ALL 2W 6000K Emergency 3h
43,05 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SAFE |
|---|---|
| Príkon | 2W |
| Svetelný tok | 50lm |
| Teplota svetla (CCT) | 6000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Napájanie | 3.6V/0.6Ah Ni-Cd |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| IP krytie | IP 40 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 345x30x197 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 345 mm |
| Výška svietidla | 197 mm |
| Počet v balení | 26 |
| Rozmery balenia | 360x200x45 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Núdzové svietenie | 3h/2W/50lm |
| Dĺžka závesu | 1000 mm |
| Šírka svietidla | 30 mm |
| Objem | 0.00324 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní














Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.