ROUND III
51,66 € 153,75 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROUND |
|---|---|
| Príkon | 15W, 23W, 38W |
| Svetelný tok | 1500lm, 2300lm, 3800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d220x53 mm, d280x53 mm, d280x58 mm, d400x53 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d220 mm, d280 mm, d400 mm |
| Výška svietidla | 53 mm, 58 mm |
| Počet v balení | 10, 6 |
| Rozmery balenia | 230x230x60 mm, 290x290x60 mm, 410x410x60 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.003174, 0.005046, 0.010086 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba | |
| Núdzové svietenie | 3h/2W/150lm |
| Pohybový senzor | IR |
| Model | 22 15W 3000K/3500K/4000K, 28 23W 3000K/3500K/4000K, 28 EM 23W 3000K/3500K/4000K Emergency 3h, 28 HF 23W 3000K/3500K/4000K, 40 38W 3000K/3500K/4000K |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.