MONO SLIM P-Z
127,92 € 442,80 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MONO SLIM |
|---|---|
| Príkon | 80W, 30W, 60W |
| Svetelný tok | 2100lm, 4200lm, 5600lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 2 x 750 mA, 750 mA, 2 x 950 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d400x60 mm, d600x60 mm, d800x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d400 mm, d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 435x435x85 mm, 640x640x85 mm, 840x840x85 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.016084, 0.034816, 0.059976 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Dĺžka závesu | 2500 mm |
| Farba | |
| Model | 40, 60, 80 |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.