CIRCLE
258,30 € 710,94 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | CIRCLE |
|---|---|
| Príkon | 100W, 42W, 62W, 80W |
| Svetelný tok | 3740lm, 5540lm, 7120lm, 8900lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1050 mA, 1500 mA, 2x 1050 mA, 2x 1200 mA, 2x 750 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 89lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d1000x33 mm, d1200x33 mm, d600x33 mm, d800x33 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d1000 mm, d1200 mm, d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 33 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 1080x1080x115 mm, 1280x1280x115 mm, 655x655x140 mm, 875x875x115 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.060064, 0.088047, 0.134136, 0.188416 |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 9003, 9017 |
| Dĺžka závesu | 2500 mm, 5000 mm |
| Farba | |
| Model | 100 P-Z, 120 P-Z, 60 P-Z, 80 P-Z, 80 P-Z/ST |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.