MAGO II / MAGO III
47,97 € 119,31 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAGO II, MAGO III |
|---|---|
| Príkon | 10W, 3W, 6W |
| Svetelný tok | 1000lm, 240lm, 300lm, 480lm, 600lm, 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K-6500K, 2700K/3300K/4000K, 3000K, 3000K/3500K/4000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 120 mA, 150 mA, 250 mA |
| Stmievanie | DALI, DALI TW, ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W, 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | d30x60 mm, d40x85 mm, d50x110 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d30 mm, d40 mm, d50 mm |
| Výška svietidla | 85 mm, 110 mm, 60 mm |
| Počet v balení | 24, 30, 36, 54 |
| Rozmery balenia | 145x125x40 mm, 160x120x50 mm, 190x125x60 mm, 190x160x50 mm, 190x190x60 mm, 195x145x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Objem | 0.000725, 0.00096, 0.001131, 0.001425, 0.00152, 0.002166 |
| Farba | |
| Model | M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.