ROXY MINI
92,25 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROXY |
|---|---|
| Príkon | 2W |
| Svetelný tok | 150lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2200K/3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 100° |
| Napájanie | BATTERY/DC5V/1A – battery life 11hrs |
| Stmievanie | TOUCH DIM |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 75lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d75x200 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d75 mm |
| Výška svietidla | 200 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 240x120x90 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 3022, 6021, 9011, 9016 |
| Objem | 0.002592 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.