STEP IN
43,05 € 163,59 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | STEP IN |
|---|---|
| Príkon | 3.6W, 3W, 8.5W |
| Svetelný tok | 100lm, 106lm, 250lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA, 350 mA, 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 29lm/W, 33lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 107x65x75 mm, 250x73x87 mm, 65x70x70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 107 mm, 250 mm, 65 mm |
| Výška svietidla | 70 mm, 75 mm, 87 mm |
| Počet v balení | 12, 24, 50 |
| Rozmery balenia | 135x105x100 mm, 270x270x110 mm, 85x85x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000506, 0.001418, 0.008019 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 65 mm, 70 mm, 73 mm |
| Farba | |
| Model | L, Q, S |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.