LUNA L, A 20W 3000K
130,38 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LUNA |
|---|---|
| Príkon | 20W |
| Svetelný tok | 1590lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 500 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d240x45 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d240 mm |
| Výška svietidla | 45 mm |
| Počet v balení | 8 |
| Rozmery balenia | 255x255x65 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.004227 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.