ZERO II
27,06 € 30,75 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ZERO II |
|---|---|
| Príkon | 6W, 8W |
| Svetelný tok | 660lm, 880lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 100 mA |
| Stmievanie | TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | d106x84 mm, d85x84 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d106 mm, d85 mm |
| Výška svietidla | 84 mm |
| Montážny otvor | 95 mm, 75 mm |
| Počet v balení | 30 |
| Rozmery balenia | 110x110x100 mm, 90x90x100 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00081, 0.00121 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Model | M, TILT, XL |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.