MAG OCCO Z
51,66 € 113,16 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG OCCO |
|---|---|
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 420lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 400 mA |
| Stmievanie | DALI, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d70 mm |
| Počet v balení | 1, 18 |
| Rozmery balenia | 350x280x280 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.02744 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Dĺžka závesu | 2000 mm |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.