ZETA ON
61,50 € 173,43 €
| Produktový rad | ZETA ON |
|---|---|
| Príkon | 12W, 14-20W, 15W, 20-25W, 20W, 25W, 8-12W, 8W, 9-15W |
| Svetelný tok | 1260-1800lm, 1350lm, 1800-2250lm, 1800lm, 2250lm, 720-1080lm, 720lm, 810-1350lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200 mA, 200-300 mA, 250-350 mA, 300 mA, 350 mA, 350-500 mA, 500 mA, 500-600 mA, 600 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 90lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d120x64 mm, d140x70 mm, d175x75 mm, d210x80 mm, d90x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d140 mm, d175 mm, d210 mm, d90 mm, d120 mm |
| Výška svietidla | 64 mm, 70 mm, 75 mm, 80 mm, 60 mm |
| Počet v balení | 15, 20, 30 |
| Rozmery balenia | 150x150x90 mm, 100x100x80 mm, 130x130x85 mm, 190x190x95 mm, 220x220x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.002025, 0.0008, 0.001437, 0.00343, 0.005324 |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 8025, 9016, 9017 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | L, M, S, XL, XS |






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.