MAGLINE III
44,28 € 121,77 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAGLINE III |
|---|---|
| Príkon | 12W, 24W |
| Svetelný tok | 1020lm, 2040lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K-6500K, 2700K/3300K/4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 300 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI, DALI TW, ON/OFF |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 85lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 306x22x44 mm, 601x22x44 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 306 mm, 601 mm |
| Výška svietidla | 44 mm |
| Počet v balení | 30, 48 |
| Rozmery balenia | 320x50x30 mm, 620x50x30 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00048, 0.00093 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Šírka svietidla | 22 mm |
| Farba | |
| Model | 30, 60 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.