MAG SHOT
15,99 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG SHOT |
|---|---|
| Príkon | 2W |
| Svetelný tok | 186lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 24° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 600 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 93lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 21x21x46 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 21 mm |
| Výška svietidla | 46 mm |
| Počet v balení | 100 |
| Rozmery balenia | 50x40x25 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00005 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 21 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.