NAVY, A 35W-GU10
47,97 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | NAVY |
|---|---|
| Príkon | 35W-GU10 |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Stmievanie | ON/OFF |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Rozmery svietidla | d60x112x110 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d60 mm |
| Šírka svietidla | 112 mm |
| Výška svietidla | 110 mm |
| Počet v balení | 18 |
| Rozmery balenia | 170x95x95 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001534 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.