LINO II SYSTEM MODULE
162,36 € 297,66 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LINO II |
|---|---|
| Príkon | 18-24W, 21-32W, 24W, 32W, 37-49W, 49W |
| Svetelný tok | 2520-3360lm, 2940-4480lm, 3360lm, 4480lm, 5180-6860lm, 6860lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 80° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1200 mA, 450-600 mA, 500-800 mA, 600 mA, 800 mA, 800-1200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | C |
| Svetelná účinnosť | 140lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 1200x65x85 mm, 1500x65x85 mm, 900x65x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm, 1500 mm, 900 mm |
| Výška svietidla | 85 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 1250x100x130 mm, 1550x100x130 mm, 940x100x130 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.01222, 0.01625, 0.02015 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Šírka svietidla | 65 mm |
| Farba | |
| Model | 120, 150, 90 |
| Núdzové svietenie | Nie |
Odhadované doručenie: 3 dní


Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.