MEDO
36,90 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Farba | |
|---|---|
| Dĺžka / priemer svietidla | d100 mm |
| IP krytie | IP 54 |
| Krajina pôvodu | China |
| Počet v balení | 20 |
| Materiál | |
| Objem | 0.0027 |
| Príkon | 8W-GX53 |
| Značka | |
| RAL | 7016, 9010 |
| Produktový rad | MEDO |
| Rozmery balenia | 120x150x150 mm |
| Rozmery svietidla | d100x65 mm |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Trieda ochrany | 1 |
| Výška svietidla | 65 mm |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.