DUSTER III
43,05 € 163,59 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | DUSTER III |
|---|---|
| Príkon | 11-20W, 20-35W, 20W, 29-52W, 35W, 52W |
| Svetelný tok | 1760-3200lm, 3200-5600lm, 3200lm, 4640-8320lm, 5600lm, 8320lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-350 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | B |
| Svetelná účinnosť | 160lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 66 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 1220x85x80 mm, 1520x85x80 mm, 620x85x80 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1220 mm, 1520 mm, 620 mm |
| Výška svietidla | 80 mm |
| Počet v balení | 12, 9 |
| Rozmery balenia | 1230x90x85 mm, 1530x90x85 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00482, 0.00941, 0.011705 |
| Značka | |
| RAL | 7038 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 22 |
| Núdzové svietenie | ?no, Nie |
| Šírka svietidla | 85 mm |
| Farba | |
| Model | 120, 150, 60 |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.