EASY-R ON
20,91 € 30,75 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | EASY-R ON |
|---|---|
| Príkon | 12W, 18W |
| Svetelný tok | 1080lm, 1200lm, 1620lm, 1800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 90lm/W, 100lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d170x31 mm, d225x31 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d170 mm, d225 mm |
| Výška svietidla | 31 mm |
| Počet v balení | 40 |
| Rozmery balenia | 175x175x40 mm, 230x230x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001225, 0.002116 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Farba | |
| Model | L, M |
Odhadované doručenie: 3 dní












Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.