LOOK II
110,70 € 174,66 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LOOK II |
|---|---|
| Príkon | 21-36W, 36W |
| Svetelný tok | 2840-4860lm, 4860lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 525-900 mA, 900 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 135lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d95x100 mm, d95x175mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d95 mm |
| Výška svietidla | 100 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 230x200x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00552 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.