EASY-R
18,45 € 25,83 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | EASY |
|---|---|
| Príkon | 12W, 15W, 18W, 6W |
| Svetelný tok | 1080lm, 1500lm, 1620lm, 1800lm, 540lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3, < 4 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 90lm/W, 100lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d116x36 mm, d166x36 mm, d220x36 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d116 mm, d166 mm, d220 mm |
| Výška svietidla | 36 mm |
| Montážny otvor | 105 mm, 155 mm, 210 mm |
| Počet v balení | 40 |
| Rozmery balenia | 140x120x45 mm, 190x170x45 mm, 240x225x45 mm, 240x225x46 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000756, 0.001454, 0.00243, 0.002484 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Farba | |
| Model | L, M, S |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.