EIKO ON
18,45 € 24,60 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | EIKO |
|---|---|
| Príkon | 12W, 18W |
| Svetelný tok | 1170lm, 780lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 100mA, 150mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 65lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d170x30 mm, d225x30 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d170 mm, d225 mm |
| Výška svietidla | 30 mm |
| Montážny otvor | 150 mm, 205 mm |
| Počet v balení | 20, 40 |
| Rozmery balenia | 175x175x40 mm, 230x230x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001225, 0.002116 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba | |
| Model | L, M |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.