HULK
43,05 € 107,01 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HULK |
|---|---|
| Príkon | 22-40W, 29-50W, 40W, 50W |
| Svetelný tok | 3080-5600lm, 4060-7000lm, 5600lm, 7000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 140lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 1200x77x75 mm, 1500x77x75 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm, 1500 mm |
| Výška svietidla | 75 mm |
| Počet v balení | 12, 9, 1 |
| Rozmery balenia | 1210x81x79 mm, 1510x81x79 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.007743, 0.009662 |
| Značka | |
| RAL | 7038 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 22 |
| Šírka svietidla | 77 mm |
| Farba | |
| Model | 120 22-40W 4000K, 120 DALI/PUSH 40W 4000K, 150 29-50W 4000K, 150 DALI/PUSH 50W 4000K |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.