LIGA 120 LK 40W 4000K
52,89 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LIGA |
|---|---|
| Príkon | 40W |
| Svetelný tok | 5200lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 130lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 66 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1270x58x68 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1270 mm |
| Výška svietidla | 68 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 1350x62x72 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.006026 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Šírka svietidla | 58 mm |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.