SLIM-R
28,29 € 59,04 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SLIM |
|---|---|
| Príkon | 10W, 15W, 20W, 6W |
| Svetelný tok | 1200lm, 1600lm, 480lm, 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 43 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d145x25 mm, d170x25 mm, d220x25 mm, d88x25 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d145 mm, d220 mm, d88 mm, d170 mm |
| Výška svietidla | 25 mm |
| Montážny otvor | 130 mm, 155 mm, 200 mm, 75 mm |
| Počet v balení | 20, 50 |
| Rozmery balenia | 125x95x35 mm, 175x150x35 mm, 200x175x35 mm, 245x240x35 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000416, 0.000919, 0.001225, 0.002058 |
| Značka | |
| RAL | 9010 |
| Farba | |
| Model | L, M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.