MAGO II XS, W 3W 3000K
47,97 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAGO II |
|---|---|
| Príkon | 3W |
| Svetelný tok | 240lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 120 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | d30x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d30 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Počet v balení | 54 |
| Rozmery balenia | 145x125x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Objem | 0.000725 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.