HERO
73,80 € 137,76 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HERO |
|---|---|
| Príkon | 28W, 8-28W |
| Svetelný tok | 1000-3500lm, 3500lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 45° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-700mA, 700mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 125lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d85x100 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d85 mm |
| Výška svietidla | 100 mm |
| Počet v balení | 16 |
| Rozmery balenia | 185x185x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.003765 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.