RENO
79,95 € 143,91 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | RENO |
|---|---|
| Príkon | 10W |
| Svetelný tok | 950lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 95lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d58x130 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d58 mm |
| Výška svietidla | 130 mm |
| Počet v balení | 30, 1 |
| Rozmery balenia | 215x95x75 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001532 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.