MAG DRIVER 250, W DALI THROUGH WIRING 250W
104,55 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG TRACK |
|---|---|
| Príkon | 250W |
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 268x22x44 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 268 mm |
| Šírka svietidla | 22 mm |
| Výška svietidla | 44 mm |
| Počet v balení | 50 |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000558 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.