TRACK LUKY Z
177,12 € 214,02 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TRACK LUKY |
|---|---|
| Príkon | 10-20W, 15W, 20W |
| Svetelný tok | 1330lm, 1900lm, 960-1900lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250-500 mA, 350 mA, 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 95lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d80x192 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d80 mm |
| Výška svietidla | 192 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 300x110x110+270x100x100 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.00633 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Dĺžka závesu | 2000 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.