HBAY ECO 80-150W 4000K
95,94 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HBAY |
|---|---|
| Príkon | 80-150W |
| Svetelný tok | 12800-24000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 400-750 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 160lm/W |
| Životnosť | L80B20 100.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | d250x110mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d250 mm |
| Výška svietidla | 110 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 260x260x130 mm |
| Značka | |
| RAL | 9017 |
| Objem | 0.008788 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.