TINY
15,99 € 79,95 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TINY |
|---|---|
| Príkon | 8W |
| Svetelný tok | 510lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 64lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED, TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d78x70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d78 mm |
| Výška svietidla | 70 mm |
| Počet v balení | 12, 5 |
| Rozmery balenia | 80x80x30 mm, 100x100x80 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000192, 0.0008 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.