LEON
135,30 € 199,26 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LEON |
|---|---|
| Príkon | 12-35W, 35W |
| Svetelný tok | 1620-4725lm, 4725lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 15-60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300-900 mA, 900 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 135lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d95x175mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d95 mm |
| Výška svietidla | 175 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 240x180x105 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.005287 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.