CUBE
120,54 € 162,36 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | CUBE |
|---|---|
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 500lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 100° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 320 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 42lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 100x100x100 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 100 mm |
| Výška svietidla | 100 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 160x150x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00288 |
| Značka | |
| RAL | 7016, 9003 |
| Šírka svietidla | 100 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.