LINEAR II ON
61,50 € 110,70 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LINEAR II ON |
|---|---|
| Príkon | 10W |
| Svetelný tok | 1400lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K-4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 45° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300mA |
| Stmievanie | DALI TW/PUSH TW, DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 136x35x70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 136 mm |
| Výška svietidla | 70 mm |
| Počet v balení | 24, 1 |
| Rozmery balenia | 145x85x65 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000801 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 35 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.