KVADER II
98,40 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | KVADER II |
|---|---|
| Príkon | 10/2x5W |
| Svetelný tok | 800/2x400lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 2×100° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 135 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 200x102x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 200 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 245x125x80 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00245 |
| Značka | |
| RAL | 7016, 9016 |
| Šírka svietidla | 102 mm |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.