NEXO
159,90 € 216,48 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | NEXO |
|---|---|
| Príkon | 36-60W, 60W |
| Svetelný tok | 5760-9600lm, 9600lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250-400 mA, 400 mA |
| Stmievanie | DALI, ON/OFF |
| Energetická trieda | B |
| Svetelná účinnosť | 160lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 1206x66x63 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1206 mm |
| Výška svietidla | 63 mm |
| Počet v balení | 1, 6 |
| Rozmery balenia | 1250x80x10 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Šírka svietidla | 66 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.