LEON II
116,85 € 199,26 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LEON II |
|---|---|
| Príkon | 20W, 28W, 8-20W, 8-28W |
| Svetelný tok | 1120-2800lm, 1120-3920lm, 2800lm, 3920lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 20-60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-500 mA, 200-700 mA, 500 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 140lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d70x145 mm, d85x165 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d70 mm, d85 mm |
| Výška svietidla | 145 mm, 165 mm |
| Počet v balení | 12, 20 |
| Rozmery balenia | 210x160x75 mm, 220x185x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00252, 0.003663 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba | |
| Model | L, M |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.