MAG HOSE
98,40 € 179,58 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HOSE |
|---|---|
| Príkon | 32W |
| Svetelný tok | 1920lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d22x2000 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d22 mm |
| Výška svietidla | 2000 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 730x300x390 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Objem | 0.08541 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.