TINY II
55,35 € 103,32 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TINY II |
|---|---|
| Príkon | 11W, 8W |
| Svetelný tok | 720lm, 970lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200 mA, 260 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 90lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d75x134 mm, d75x95 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d75 mm |
| Výška svietidla | 134 mm, 95 mm |
| Počet v balení | 30 |
| Rozmery balenia | 80x80x115 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000736 |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 8025, 9016, 9017 |
| Farba | |
| Model | L, M |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.