ALFA II
68,88 € 123,00 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ALFA II |
|---|---|
| Príkon | 15W, 18/20/23/25W, 25W, 9/11/13/15W |
| Svetelný tok | 1080-1800lm, 1800lm, 2160-3000lm, 3000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-350 mA, 350 mA, 350-580 mA, 550 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 120lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d170x86 mm, d190x90 mm, d235x100 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d190 mm, d235 mm, d170 mm |
| Výška svietidla | 100 mm, 86 mm, 90 mm |
| Montážny otvor | 145 mm, 165 mm, 205 mm |
| Počet v balení | 12, 24, 1 |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00361, 0.006875 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Rozmery balenia | 190x190x100 mm, 250x250x110 mm |
| Farba | |
| Model | 17 9/11/13/15W 3000K/3500K/4000K, 17 DALI/PUSH 15W 3000K/3500K/4000K, 19 18/20/23/25W 3000K/3500K/4000K, 19 DALI/PUSH 25W 3000K/3500K/4000K, 24 18/20/23/25W 3000K/3500K/4000K, 24 DALI/PUSH 25W 3000K/3500K/4000K |
Odhadované doručenie: 3 dní










Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.